Company Logo

#SADZIMY 2020

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Młynarach wraz z wychowawcami wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #sadziMy. Posadzili świerki na terenie szkoły, za salą gimnastyczną. Tam powstaje wspaniały zakątek.

22 września 2020r. z dziećmi spotkała się Pani Paula Trzeciak przedstawicielka Regionalnej DyrekcjiLasów Państwowych w Olsztynie, która opowiedziała o potrzebie sadzenia drzew i dbania o lasy, a także o pracy leśników i pracowników nadleśnictwa. Uczniowie klas I- III po posadzeniu drzew, spędzili miło czas, piekąc kiełbaski i bawiąc się na świeżym powietrzu.

Już po raz drugi we wszystkich nadleśnictwach w Polsce odbyła się taka akcja.. Tak jak w poprzednim roku leśnicy rozdawali chętnym sadzonki. Akcja „sadziMY” jest inicjatywą prezydenta Andrzeja Dudy. Powstała ona w wyniku huraganu stulecia z nocy 11 na 12 sierpnia 2017, kiedy to wiatr zniszczył miliony drzew w pasie od Dolnego Śląska, przez Wielkopolskę po Kujawy i Kaszuby. Leśnicy odbudowują drzewostan na całym dotkniętym przez kataklizm obszarze.

Lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na samopoczucie nas wszystkich. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec, drewno, tworzący domy również dla nas. Polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew. Mimo że czasem wysiłek wielu pokoleń niszczą klęski żywiołowe, sadzenie trwa i lasów w Polsce stale przybywa. Zajmują one już blisko jedną trzecią powierzchni naszego kraju. Drzewa są jednak potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie. Dzięki inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy teraz wszyscy mogą z łatwością posadzić własne drzewo.

 

Czytaj więcej...

Wysokość składki na rzecz Rady Rodziców

Każdy rodzic może samodzielnie dokonać wpłaty na rzecz Rady Rodziców, przelewając pieniądze na konto:

97 8303 0006 0030 0305 8440 0001

Składka w roku szkolnym 2020-2021  wynosi 50zł. Jest to kwota "od rodziny" niezależnie od liczby dzieci uczęszczających do szkoły.

Pieniędzmi zgromadzonymi na koncie zarządza Rada Rodziców.

INFORMACJA ZWIĄZANA Z UDZIAŁEM DZIECKA W "PROGRAMIE DLA SZKÓŁ"

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Zgodnie z art. 14 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej jako RODO) (Dz. U. UE. L 119 z 04 maja 2016 r. str. 1 ) informujemy, że:

Czytaj więcej...

PIERWSZE ZEBRANIA Z RODZICAMI

SZANOWNI RODZICE!   

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkania z wychowawcami, które odbędą się 16 i 17 września o godzinie 16:00. Prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego i posiadanie maseczek. Harmonogram spotkań: 

16.09.2020- środa

Klasy-VIIb , VIIIb , IIa,  Va, VIa

17.09.2020 – czwartek

Klasy – IIb, IIIa, VIb,VIIa, VIIIa

ZDJĘCIA DLA UCZNIÓW

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!

 

18 września 2020 roku fotograf z firmy Mawi Foto będzie robił w szkole zdjęcia.  Poszczególne osoby fotografowane będą z zachowaniem wytycznych związanych z epidemią. Nie będzie zdjęć grupowych i towarzyskich, zrobione zostaną one w nowej formie ze zdjęć indywidualnych.  Na holu szkolnym powieszone są plakaty z formą i cenami zdjęć.

ANKIETA

Drodzy Rodzice !

W związku z planowaną realizacją projektu Szkolna Pracownia Sukcesu III prosimy rodziców o wypełnienie anonimowej ankiety. Pozwoli to nam na przygotowanie projektu spełniającego oczekiwania rodziców i uczniów. Planowany termin rozpoczęcia realizacji projektu to wrzesień 2021r.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkSoV-gBN7L8j4LIv1CW3fWB5m3VsQyQYyJeXtT591n1fIJg/viewform

dyrektor szkoły

Radziszewski Jan

Obiady w szkole

Od poniedziałku 7 września 2020r.na terenie szkoły będą obiady dla uczniów. Opłata za wrzesień (7-30.09.2020r.) wynosi 117 zł i prosimy o wpłaty do 10 każdego miesiąca  na konto nr: Szkoła Podstawowa w Młynarach 26 1020 1752 0000 0702 0160 7993

Obiady będą wydawane z zachowaniem zasad sanitarnych i aktualnych obostrzeń.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w naszej szkole. Ten rok rozpoczął się ze względu na stan epidemii w sposób nietypowy, ponieważ nie było wspólnego spotkania w sali gimnastycznej a jedynie uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami:

- kl. I a-p. Bogusława Chechłowska

-kl. I b- p. Renata Citowicz

- kl. II a - p. Wioletta Kisiel

-kl. II b-p. Anna Zalewska

-kl. III a-p. Edyta Rożak

-kl. IV a- p. Justyna Czubak

-kl. V a-p. Izabela Guzicz

-kl. VI a- p. Katarzynka Jankowska

-kl. VI b-p. Irena Afranowicz

-kl. VII a-p. Edyta Wasiluk-Jarosz

- kl. VII b- p. Beata Dusza

-kl. VIII a-p. Wiesława Hulanicka

- kl. VIII b-p. Marta Matak.

Podczas tych spotkań pan dyrektor Jan Radziszewski oraz pani wicedyrektor Urszula Białobrzeska wręczyli uczniom nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce za rok poprzedni. Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy zarówno rodzicom, uczniom jak i nauczycielom dużo zdrowia, wytrwałości i radosnych wspólnych chwil.

Dzisiaj jest 22 wrzesnia 2020 Imieniny obchodzą:
Tomasz, Maurycy

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary