Company Logo

Stypendia Dyrektora SP w Młynarach – I półrocze 2019/2020

Stypendia Dyrektora SP w Młynarach – I półrocze 2019/2020

  1. Rusiecka Karina                                            Va 5,17
  2. Kalisz Natasza                                              Va 5,42
  3. Abramowicz Jolanta                                     Va 5,08
  4. Wieliczko Gabriel                                         Va 5,75
  5. Szczepaniak Patrycja                                    Vb 5,23
  6. Lichołat Natalia                                            Vb 5,92
  7. Kierzkowska Emilia                                      Vb 5,17
  8. Klimkowski Wojciech                                  Vb 5,25
  9. Rynkowski Błażej                                         Via 5,23
  10. Skrzypek Anna                                             VIb 5,38
  11. Starczewski Patryk                                       VIb 5,69
  12. Nisiewicz Adrianna                                      VIb 5,15
  13. Kaczyńska Emilia                                         VIb 5,23
  14. Hulanicki Wojciech                                      VIb 5,08
  15. Goryszewski Emil                                         VIb 5,00
  16. Najduch Jakub                                              VIIa 5,29
  17. Kisiel Patryk                                                 VIIa 5,64
  18. Maciuszonek Weronika                                VIIa 5,07
  19. Zienowicz Nikola                                         VIIa 5,09
  20. Fidura Kajetan                                              VIIb 5,00
  21. Rabiczko Cyprian                                         VIIb 5,79
  22. Faryniarz Wiktoria                                        VIIb 5,17
  23. Ruśniak Karolina                                          VIIIa 5,64
  24. Staręga Aleksandra                                       VIIIa 5,00
  25. Skrzypek Szymon                                         VIIIb 5,28

Serdecznie gratulujemy!!!

Stypendia Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2013/2014

Stypendia naukowe:

  1. Agata Hulanicka kl IVa
  2. Ida Nisiewicz kl IVa
  3. Maja Październik kl IVa
  4. Julia Ostrowska kl IVa
  5. Julia Orłowska kl IVa
  6. Marcin Fidura kl IVb
  7. Maciej Gut kl IVb
  8. Karolina Sulich kl IVb
  9. Martyna Szablińska kl Va
  10. Mikołaj Zienkiewicz kl Va
  11. Katarzyna Gawrylczyk kl Va
  12. Klaudia Jankowska kl Vb
  13. Wiktor Misztal klVb
  14. Patrycja Pilimon kl Vb
  15. Adrianna Ostrowska kl Vb
  16. Natalia Klocek kl VIa
  17. Wiktoria Oleńska kl VIa
  18. Katarzyna Czerwieniak kl VIa
  19. Wiktoria Kiwilsza kl VIa
  20. Paweł Kopytko kl VIa
  21. Izabela Najduch kl VIa
  22. Zuzanna Sznajderowicz kl VIa
  23. Jakub Byk kl VI b
  24. Aleksandra Afranowicz kl VIb

Stypendia sportowe:

  1. Sebastian Bocoń kl VIa

 

Dzisiaj jest 31 października 2020 Imieniny obchodzą:
Łukasza, Urbana, Augusta

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary