Company Logo

RUSZAMY!

Roger Love – Roger Love Singing AcademyZa nami pierwsze spotkanie zespołu Lawa w niemal zupełnie nowym składzie! Treningi wokalne zespołu w tym semestrze odbywać się będą we środy na 8 i 9 lekcji.

Wśród naszych młodych wokalistek tylko Wiktoria Faryniarz to Lawianka z rocznym stażem, pozostałe cztery dziewczyny to siódmoklasistki, które dotąd szlifowały swoje talenty pod okiem Pani Agnieszki Sochy w Ambrozji. Są to: Klaudia Jankowska, Milena Kmito, Ada Nisiewicz oraz Natalia Tucholska.

Z pewnością czeka nas mnóstwo muzycznych wyzwań, ale również spotkań pełnych śmiechu, szalonych pomysłów, i przede wszystkim śpiewu i tańca. Pierwszy występ Lawy już niebawem - będzie to zupełna nowość...

Pozdrawiamy wszystkich fanów Śmiech Do usłyszenia!

Nasze muzyczne podróże

Pierwszy semestr już dawno za nami, ale warto przypomnieć, że był to pracowity czas dla wszystkich grup wokalnych naszej szkoły.

Nasi śpiewający artyści wzięli udział w 3 przeglądach wokalnych: w XVII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcej, Jesiennych Spotkaniach 2019, oraz w przeglądzie piosenek świątecznych i zimowych "Zimowe Melodie" w Tolkmicku. Oto laureaci tych konkursów:

- Daria Piech - II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcej

- I miejsce zespół z klas 1-3 Wesołe Gwiazdeczki w przeglądzie Jesienne Spotkania

 

- Klaudia Aleksandrowicz - I miejsce, Julia Walczak - III miejsce w kategorii soliści klas 1-3 w przeglądzie Jesienne Spotkania

Wesołe Gwiazdeczki wspaniale również zaprezentowały się w występie zespołowym oraz w występach solowych podczas przeglądu piosenki zimowej i świątecznej "Zimowe Melodie" w Tolkmicku.

- Zespół Ambrozja - I miejsce w przeglądzie Jesienne Spotkania oraz I miejsce w konkursie "Zimowe Melodie".