Company Logo

Harmonogram wyjazdow edukacyjnych SPS III - listopad 2021

Harmonogram wyjazdów edukacyjnych w ramach realizacji projektu SPS III w listopadzie 2021:

02.11.2021 – grupy "Jestem praktykiem- technikiem" - wyjazd do Eksperymentu w Gdyni

03.11.2021 – grupy zajęć przyrodniczych kl. VII – VIII - wyjazd do Planetarium w Olsztynie

04.11.2021 – grupy zajęć przyrodniczych kl. IV-VI - wyjazd do Planetarium w Olsztynie

05.11.2021 – grupy zajęć przyrodniczych kl. I –III  - wyjazd do Ziołowego Dzbanka w Sąpach

 

12.11.2021 – grupy "Artystyczny zawrót głowy" - wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni

16.11.2021 – grupy zajęć przyrodniczych IV – VI - wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

17.11.2021 – grupy "Planszowisko" -  wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

18.11.2021 – grupy "Jestem praktykiem-technikiem" - wyjazd do Hevelianum w Gdańsku

22.11.2021 – grupy zajęć przyrodniczych kl. VII – VIII - wyjazd do Obserwatorium Astronomicznego we Fromborku

23.11.2021 – grupy zajęć przyrodniczych kl. IV – VI - wyjazd do Obserwatorium Astronomicznego we Fromborku

 

Doradztwo edukacyjno zawodowe w ramach SPS III

Doradztwo edukacyjno zawodowe SPS III

W ramach zadania "Świadomie w przyszłość" uczniowie i rodzice uczniów naszej szkoły otrzymają następujące wsparcie:

  1. Pomoc w wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej poprzez indywidualne spotkania z doradcą zawodowym  - panią Beatą Duszą (wsparcie dla uczniów i rodziców);
  2. Wyjazdy na targi szkół średnich oraz wizyty zawodoznawcze do zakładów pracy;
  3. Warsztaty z przedsiębiorczości – zajęcia dla wszystkich klas

Obecnie trwają indywidualne spotkania najstarszych uczniów szkoły z doradcą zawodowym.

Warsztaty z technik efektywnego uczenia się w ramach SPS III

WARSZTATY Z TECHNIK EFEKTYWNEGO UCZENIA

Człowiek przez całe swoje życie wciąż przyswaja nową wiedzę z najróżniejszych dziedzin. Nie jest to proces łatwy, często powstaje opór przed nową wiedzą, pojawiają się problemy z przyswojeniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Warto więc na etapie nauki w szkole podstawowej poznać i rozwijać techniki świadomego i skutecznego uczenia się, pobudzania do kreatywnego myślenia, angażującego stymulację obydwu półkul mózgowych. W tym celu wszyscy uczniowie naszej szkoły wezmą udział w warsztatach z technik efektywnego uczenia się. Pierwsza tura zajęć dla wszystkich klas odbędzie się w listopadzie tego roku (4, 5, 23, 24 i 26 listopada).

O konkretnych terminach zajęć klasy będą informowane na bieżąco.

Wyjazdy edukacyjne w ramach SPS III

W pierwszym roku realizacji projektu Szkolna Pracownia Sukcesu III (rok szkolny 2021/2022) odbyły się następujące wyjazdy edukacyjne:

grupy języka angielskiego:

- wyjazdy klas I-III:

- wyjazdy klas IV-VI:

- wyjazdy klas VII-VIII: grupy językowe klas VII i VIII zwiedzają Gdańsk - SPS III

grupy przyrodnicze:

 - wyjazdy klas I-III: Poznajemy przyrodę, Biwak szkolny w ramach zajęć przyrodniczych,

 - wyjazdy klas IV-VI: Planetarium w Olsztynie - wyjazd edukacyjny w ramach SPS III,

 - wyjazdy klas VII-VIII: Planetarium w Olsztynie - wyjazd edukacyjny w ramach SPS III,

grupy robotyka i programowanie:

grupy "Artystyczny zawrót głowy": Wyjazd grup projektowych SPS III "Artystyczny zawrót głowy"

grupa "Dziennikarscy pasjonaci":

WIZYTA W ELBLĄSKIEJ GAZECIE W RAMACH PROJEKTU SPS III

grupy "Jestem praktykiem technikiem":

grupy "Planszowisko":

grupa mat - fiz "Prawa natury":

grupa "Lubię siebie": Noc w bibliotece szkolnej - realizacja projektu SPS III

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych SPS III

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych SPS III, I semestr roku szkolnego 2021/2022:

Klasa/Grupa

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

I

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

11:40-13:10

p. Irena Afranowicz

 

 

 

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

11:40-13:10

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz

 

 

II

 

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

11:40-13:10

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

11:40-13:10

p. Renata Citowicz

 

 

 

 

 

III

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

11:40-13:10

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

11:40-13:10

p. Edyta Rożak

 

 

IV

 

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

12:30-14:00

p. Irena Afranowicz

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

13:30-15:00

p. Beata Dusza

 

 

V

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

14:20-15:50

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

12:30-14:00

p. Marzena Szeksztełło

 

 

 

VI

 

Zajęcia rozwijające z j.angielskiego

14:20-15:50

p. Katarzyna Jankowska

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

13:30-15:00

p. Izabela
Guzicz

 

 

VII

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

14:20-15:50

p. Izabela
Guzicz

Zajęcia rozwijające z
j. angielskiego

14:20-15:50

p. Katarzyna Jankowska

 

 

VIII

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

14:20-15:50

p. Izabela
Guzicz

 

Zajęcia rozwijające z
j. angielskiego

14:20-15:50

p. Beata Dusza

 

 

 

 

Grupy łączone

(I-III)

 

Planszowisko

11:40 – 13:10

p. Renata Citowicz

 

Artystyczny Zawrót głowy

11:40 – 13:10

p. Wioletta Kisiel

 

 

Jestem praktykiem
technikiem

11:40-13:10

p. Anna Zalewska

Grupy łączone

(IV-VI)

 

Robotyka i programowanie

12:30 – 14:00

p. Jan Radziszewski

 

Artystyczny zawrót głowy

13:30 – 15:00

p. Agnieszka Socha

 

 

Planszowisko

12:30 – 14:00

p. Agnieszka Socha

 

Lubię siebie

12:30 -14:00

p. Małgorzata Kosińska

Grupy łączone

(VII-VIII)

 

Prawa natury

14:20 – 15:50

p. Wiesława Hulanicka

Artystyczny zawrót głowy

14:20 – 15:50

p. Edyta
Wasiluk - Jarosz

Planszowisko

14:20 – 15:50

p. Wiesława Hulanicka

 

Robotyka i programowanie

14:20 – 15:50

p. Jan Radziszewski

 

Grupy łączone

(IV-VIII)

Jestem praktykiem
technikiem

14:20-15:50

p. Anna Zalewska

 

 

 

 

Grupy łączone

(V-VIII)

Dziennikarscy pasjonaci

14:20 -15:50

p. Urszula Białobrzeska

 

 

 

 

Dzisiaj jest 27 stycznia 2022 Imieniny obchodzą:
Angela, Jan, Przybysław

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary