Company Logo

Informacja dla Rodziców i Uczniów-2.11.2020r.

Informujemy, że 2 listopada 2020r.(poniedziałek) dla kl. I-III jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w szkole a dla uczniów uczących się zdalnie również jest to dzień wolny od lekcji. Jeżeli ktoś potrzebuje opieki dla uczniów kl. I-III na ten dzień  można zapisywać dzieci  w świetlicy szkolnej.

Ślubowanie pierwszaków 2020

          Dnia 23.10.2020r. odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wszystko zgodnie z obowiązującymi wymogami epidemiologicznymi.

Uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Młynarach i otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia słodkości od Rady Rodziców oraz bidony filtrujące wodę od Pani Burmistrz Miasta i Gminy Młynary.

Gratulujemy !!!

Wychowawcy: Renata Citowicz i Bogusława Chechłowska

KONKURSY O NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE

 

   W związku z realizacją    projektu      „Aktywnie–Pozytywni” finansowanego ze środków programu mikro dotacji Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Warmia Mazury Lokalnie 4” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary, odbyły się dwa konkursy skierowane
do uczniów szkół podstawowych naszej    gminy.
     Uczniowie klas I-  V zaprezentowali się w konkursie plastycznym
„Jesień wokół starego młynarskiego młyna” zaś starsi
w konkursie „Wiedzy o gminie Młynary”. Organizacją konkursów zajęli się: Agnieszka Socha i Waldemar Nisiewicz.

     Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki poszczególnych konkursów.

 

Wyniki konkursu plastycznego „Jesień wokół starego młynarskiego młyna”

Kategoria klasy I-III

I miejsce:   Gabriela Zabiełło- klasa IIIa; SP w Młynarach

II miejsce: Lena Rusiecka- klasa Ib; SP w Młynarach

                  Wiktoria Krawiec- klasa III; SP w Błudowie

III miejsce: Nikodem Kowal- klasa III; SP w Błudowie

                   Tatiana Łukaszewicz- klasa III a; SP w Młynarach

 

 

 

Kategoria: klasy IV-V

I miejsce: Alicja Jarosz- klasa Va; SP w Młynarach

                  Ewa Ruśniak- klasa IVa; SP w Młynarach

II miejsce: Lena Buchwak- klasa Va; SP w Młynarach

                    Paweł Zacharz- klasa V; SP w Błudowie

III miejsce: Julia Tymczyna- klasa IVa; SP w Młynarach

                     Patrycja Socha- klasa IVa; SP w Młynarach