Company Logo

Przedmiotowe Zasady Oceniania 2022/2023

Przedmiot

Klasa 

Nauczyciel

 Biologia

V, VII

Guzicz Izabela

 Biologia

VI, VIII

Szeksztełło Marzena

 Chemia

VII-VII

Guzicz Izabela

 Edukacja dla bezpieczeństwa

VIII

Dusza Beata

 Edukacja wczesnoszkolna

I-III

Irena Afranowicz, Bogusława Chechłowska, Renata Citowicz, Wioletta Kisiel, Edyta Rożak, Anna Zalewska

 Fizyka

VII-VIII

Hulanicka Wiesława

 Geografia

V-VIII

Matak Marta

 Historia i wos

IV-VIII

Nisiewicz Waldemar

 Informatyka

IV-VIII

Nisiewicz Ewa, Radziszewski Jan

 Język obcy

IV-VIII

Ołeksandra Bednazh, Beata Dusza, Katarzyna Jankowska, Marta Matak, Edyta Wasiluk-Jarosz

 Język polski

IV-VIII

Urszula Białobrzeska, Justyna Czubak, Beata Kucharzewska

 Język ukraiński

I-VIII

Ołeksandra Bednazh

 Matematyka

IV,VIII

Wiesława Hulanicka, Agnieszka Socha, Marzena Szeksztełło

 Muzyka

IV-VII

Socha Agnieszka

 Plastyka

IV-VII

Socha Agnieszka

 Przyroda

IV

Afranowicz Irena

 Religia

I-VIII

Agnieszka Głębocka, Krzysztof Browalski

 Religia grekokatolicka

I-VIII

Ołeksandra Bednazh

 Technika

IV-VI

Zalewska Anna

 Wychowanie fizyczne

IV-VIII

Dusza Beata, Krzysztof Browalski

 

 

Przedmiotowe Zasady Oceniania

Przedmiotowe zasady oceniania

Wymagania na poszczególne oceny

SZKOŁA PODSTAWOWA

Edukacja wczesnoszkolna (klasy I-III)

Opracowanie: D. Bukowska, B. Chechłowska, J. Niewińska, E. Rożak, A. Zalewska, W. Kisiel

 klasa I, klasa II, klasa III

Język polski

opracowanie J.Czubak, B.Kucharzewska

klasa IV, klasa V, klasa VI

Matematyka

opracowanie M. Szeksztełło, A. Socha

klasa IV, klasa V, klasa VI

Przyroda

Opracowanie I. Afranowicz

klasa IV, klasa V, klasa VI

Historia

Opracowanie D. Zabiełło, W. Nisiewicz, J. Czubak

Wymagania ogólne

Wymagania szczegółowe: klasa IV, klasa V, klasa VI

Języki obce

Opracowanie: E. Wasiluk-Jarosz, K. Jankowska, M. Matak, G. Andrzejewska, O. Bednarz, U. Płonka

mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, gramatyka i słownictwo

Muzyka

Opracowanie A. Socha

klasa IV, klasa V, klasa VI

Plastyka

Opracowanie A. Socha

klasa IV, klasa V, klasa VI

Zajęcia komputerowe

Opracowanie A. Niestoruk, E. Nisiewicz, A. Kołodziej-Rabiczko

klasa IV,

klasy IV - VI

Zajęcia techniczne

Opracowanie A. Zalewska, I. Konopelska-Władyczak

wymagania ogólne - w PZO

Wychowanie fizyczne

Opracowanie K. Browalski, B. Gruszecka, J. Durka, K. Oleszczuk

klasy IV-VI

Religia

Opracowanie A. Głębocka

klasy I-VI

GIMNAZJUM

Język polski

Opracowanie D. Zabiełło, U. Białobrzeska

klasa I, klasa II, klasa III

Języki obce

Opracowanie: E. Wasiluk-Jarosz, K. Jankowska, M. Matak, G. Andrzejewska, O. Bednarz, U. Płonka

mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, gramatyka i słownictwo 

Historia

Opracowanie D. Zabiełło

klasa I, klasa II, klasa III

Wiedza o społeczeństwie

Opracowanie W. Nisiewicz

wymagania

Muzyka

Opracowanie A. Socha

klasa I

Plastyka

Opracowanie A. Socha

klasa I

Zajęcia artystyczne

Opracowanie D. Zabiełło, U. Białobrzeska, B. Kucharzewska

wymagania ogólne

Matematyka

Opracowanie W. Hulanicka, A. Socha, M. Szeksztełło, J. Radziszewski

klasa I, klasa II, klasa III 

Fizyka

Opracowanie W. Hulanicka

klasa II, klasa III

Chemia

Opracowanie A. Kołodziej-Rabiczko

Wymagania ogólne

klasa II, klasa III

Biologia

Opracowanie I. Guzicz

klasa I, klasa II, klasa III 

Geografia

Opracowanie M. Matak, I. Konopelska-Władyczak

klasa I, klasa II, klasa III

Edukacja dla bezpieczeństwa

Opracowanie E. Nisiewicz

klasa II

Informatyka

Opracowanie E. Nisiewicz

klasy I-II

Zajęcia techniczne Opracowanie W. Hulanicka

A. Zalewska, I. Konopelska-Władyczak

wymagania - w PZO

Wychowanie fizyczne

Opracowanie K. Browalski, B. Gruszecka, K. Oleszczuk, J.Durka

klasy I-III

Religia

Opracowanie K. Browalski

 

Dzisiaj jest 29 listopada 2022 Imieniny obchodzą:
Błażej, Walter, Fryderyk

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary