SPOTKANIE Z BAJKĄ TERAPEUTYCZNĄ 2024

W piątek 17 czerwca biblioteka szkolna gościła Panią Agatę Frąckiewicz wraz z grupą przedszkolaków o wdzięcznej nazwie „Misie”, która już od września bieżącego roku rozpocznie naukę w naszej szkole. Dzieci razem z wychowawczynią zostały zaproszone przez panie: Beatę Kucharzewską i Małgorzatę Kosińską na zajęcia biblioteczne pod hasłem:

Spotkanie z bajką terapeutyczną o koliberku, który miał problemy z akceptacją przez inne zwierzątka.

Przedszkolaki poznały ciekawostki z życia tych najmniejszych ptaków świata, następnie wysłuchały bajki o koliberku i aktywnie uczestniczyły we wspólnej dyskusji o tym, jak dbać o dobre relacje w grupie rówieśniczej. Następnie wzięły udział w zabawie ruchowej i zajęciach plastycznych. Efektem pracy dzieci były piękne rysunki przedstawiające wielobarwne kolibry, które dzieci samodzielnie podpisały. Prace te ozdobiły bibliotekę szkolną. Na koniec pani Małgosia wręczyła dzieciom drobne upominki: obrazki z koliberkami i lizaki. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia maluchy podziękowały za spotkanie i z uśmiechami na twarzach pożegnały się i wróciły do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie, Paniom Opiekunkom oraz Dzieciom za odwiedziny i wspólnie spędzony z nami czas!

Dzisiaj jest 18 października 2024 Imieniny obchodzą:
Juliana, Łukasza, Bogumiła