Company Logo

Najlepsi uczniowie w roku 2018/2019

WIELKIE GRATULACJE!

IVa

*      Gabriel Wieliczko – 6,0

*      Natasza Kalisz- 5,82

*      Karina Rusiecka – 5,73

*      Zuzanna Bogdanowicz – 5,64

*      Jolanta Abramowicz – 5,45

*      Agata Gut- 5,25

*      Zuzanna Czerwonak – 5,9

*      Mateusz Bogdan 5,0

*      Przemysław Maciuszonek -5,0

*      Wiktoria Tokarewicz -5,0

IVb

*      Natalia Lichołat -6.0

*      Patrycja Szczepaniak – 5,58

*      Wojciech Klimkowski – 5,36

*      Nikola Wiśniewska -5,18

*      Filip Binkiewicz – 5,18

*      Karol Kędzierski – 5,18

*      Iga Orłowska – 5,09

  Va

*      Błażej Rynkowski – 5,62

*      Klaudia Janowska 5,08

Vb

*      Patryk Starczewski – 5,62

*      Anna Skrzypek- 5,54

*      Adrianna Nisiewicz – 5, 46

*      Hulanicki Wojciech – 5,08

*      Emilia Kaczyńska – 5,08

*      Mikołajczyk Cyprian – 5,00

     VIa

*      Patryk Kisiel -6,0

*      Jakub Najduch – 5,67

*      Weronika Maciuszonek – 5,67

*      Nikola Zienowicz – 5,36

*      Urszula Wielgus – 5,18

VIb

*      Cyprian Rabiczko- 5,92

*      Wiktoria Faryniarz – 5,58

*      Kajetan Fidura  - 5,50

VIIa

*      Karolina Ruśniak – 6,0

*      Radosław Starczewski – 5,0

VII b

*      Szymon Skrzypek – 5,21

VIIIa

*      Julia Pacyk – 5,71

*      Maja Obuchowska – 5,71

*      Żaneta Mała – 5,06

VIIIb

*      Wiktoria Brewczak – 5,35

*      Klaudia Brodowska – 5,67

*      Maciej Citowicz – 5,39

*      Piotr Gruszecki – 5,28

*      Jakub Jankowski – 5,53

*      Piotr Kopytko – 5,83

*      Adrianna Sadłek – 5,39

*      Karol Sadłek – 5,50

*      Martyna Socha – 5,39

*      Wojciech Waśniewski – 5, 72

*      Bartłomiej Zabiełło – 5,33

IIIa

*      Paweł Balicki – 5,41

*      Agata Hulanicka – 5, 76

*      Ida Nisiewicz – 5,59

*      Julia Orłowska – 5,94

*      Julia Ostrowska – 5, 53

*      Maja Październik – 6,0

*       Martyna Śluborska – 5, 35

*      60. Aleksandra Dietrych – 5,0

*      61. Kamila Orłowska – 5,0

 IIIb

*      62. Marcin Fidura – 5,72

*       63. Karolina Sulich – 5.67

*      64. Weronika Kubala – 5,67

*      65. Kacper Woszczyło-  5,41

*      66. Agata Konopelska – 5,61

*      67. Sylwia Kozicińska – 5,17

*      68. Maria Radtke – 5,17

*      69. Wiktoria Jędrys – 5,17

Nasi najlepsi uczniowie - rok 2021-2022

WIELKIE GRATULACJE DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!!!

  1. Dominika Radtke 5,82
  2. Daria Kozicińska 5,73
  3. Lena Najduch       5,73
  4. Julia Walczak       5,73
  5. Jakub Gałecki      5,64
  6. Wiktoria Świdwa  5,55
  7. Klaudia Aleksandrowicz 5,45
  8. Adam Grochola    5,45
  9. Nikola Dębińska  5,36
  10. Gabriela Zabiełło 5,27
  11. Patrycja Marszałkiewicz 5,00
  12. Łucja Mikołajczyk 5,00
  13. Ruśniak Ewa            5,92
  14. Tymczyna Julia        5,83
  15. Jędryczko Szymon  5,67
  16. Socha Patrycja         5,67
  17. Socha Michał           5,0
  18. Marcin Rabiczko    5,83
  19. Michał Rabiczko     5,83
  20. Alicja Jarosz           5,67
  21. Maja Waśniewska   5,58
  22. Szymon Gałecki     5.50
  23. Maciej Waśniewski 5,42
  24. Lena Buchwak       5,25
  25. Natalia Pyl               5,25
  26. Gabriel Wieliczko    5,77
  27. Karina Rusiecka       5, 07
  28.  Natalia Lichołat       6,00
  29. Emilia Kierzkowska  5,43   
  30. Błażej Rynkowski      5,22
  31. Dawid Szajewski      5,06
  32. Patryk Starczewski  5,44
  33. Anna Skrzypek         5,17
  34. Adrianna Nisiewicz 5,17
  35. Klaudia Jankowska 5,00
  36. Julia Garbaczewska  5,39

Najlepsi uczniowie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2013/2014

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014:

Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej

Rok szkolny 2011/2012

 

   Klocek Patrycja  -   5,83

   Czaplińska Katarzyna  -   5,7

   Maciuszonek Agnieszka  -   5,64

   Najduch Izabela  -  5,64

   Kot Anna  -  5,6

   Kiwilsza Wiktoria  -   5,55

   Władyczak Małgorzata  -   5,55

   Kawa Natalia  -   5,5

   Kolator Katarzyna  -   5,5

   Socha Karolina  -   5,5 

   Sznajderowicz Zuzanna  - 5,36

   Czerwieniak Katarzyna  -   5,27

   Oleńska Wiktoria  -   5,27

   Łukaszewicz Dominika  -   5,25

   Jemielita Kamila  -   5,2

   Gębczyk Jacek  -   5,17

   Władyczak Jan  -   5,09

   Klimaszewska Kamila  -   5,08

   Leonowicz Adam  -   5,08

   Mościcki Konrad  -   5,08

   Czajka Aleksandra  -   5,0

   Duplaga Amanda  -   5,0

   Klocek Natalia  -   5,0

   Pawelec Krystian  -   5,0

   Sawko Paulina  -   5,0

   Szulecka Sandra  -   5,0

   Karulewski Krystian  -   4,92

   Daszkiewicz Daria  -   4,9

   Kościelski Jakub  -   4,82

   Szulecka Laura  -   4,82

Dzisiaj jest 29 listopada 2022 Imieniny obchodzą:
Błażej, Walter, Fryderyk

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary