Company Logo

oSIAGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W i PÓŁROCZU 2019/2020

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W WIELU RÓŻNYCH KONKURSACH

- Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe; uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: matematyka- Szymon Skrzypek( opiekun M. Szeksztełło); fizyka- Karolina Ruśniak ( opiekun W. Hulanicka).

-  IV Wojewódzki Konkurs Wokalny: „ Zimowe melodie” w Tolkmicku: kategoria zespoły 10-13 lat, I miejsce - Zespół Ambrozja przygotowanie p. A. Socha, kategoria soliści 10-13 lat, II miejsce – zespół „Lawa”

- Powiatowy konkurs piosenki obcej: II miejsce – Daria Piech przygotowana przez E. Wasiluk-Jarosz

- Międzyszkolny konkurs głośnego czytania „Taka nasza Polska cała...”(U. Białobrzeska, J. Czubak,
B. Kucharzewska): W kat. I-IV: 1.Szymon Gałecki ,, 2.Miłosz  Wieliczko, 3.Maja Waśniewska , Wyróżnienia: Ewa Ruśniak, Tatiana Tymczyna

W kat. klas V-VIII :1.Karolina Ruśniak , 2.Maja Jankowska, 3.Zuzanna Mościcki

- Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS ( I. Guzicz)- Karolina Ruśniak – I miejsce, Wiktor Rusiecki - wyróżnienie

-Powiatowy konkurs plastyczny: „Ciche zatruwanie to czadu działanie”- etap gminny: I Weronika Maciuszonek, II Karolina Ruśniak, III Patryk Kisiel; etap powiatowy: I Patryk Kisiel, II Weronika Maciuszonek

- Konkurs plastyczny ”Odpoczywaj na wsi” – uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: Gabriela Zabiełło, Wiktoria Świdwa, Ewa Ruśniak, Iga Orłowska, Patrycja Szczepaniak, Karolina Ruśniak.

- Festiwal wokalny „ Jesienne spotkania” - Klaudia Jankowska I miejsce, Zespół Ambrozja I miejsce, Klaudia Aleksandrowicz I miejsce, Daria Piech I miejsce, Aleksandra Staręga II miejsce, Zespół Lawa II miejsce.

 - Konkurs - dyktando w języku angielskim( E. Wasiluk-Jarosz, K. Jankowska, M. Matak, B. Dusza):

kat. Klasy I-IV : I- Maciej Sawraza, II Szymon Gałecki, III Maja Waśniewska, Alicja Jarosz

kat. Klasy V-VI: I Gabriel Wieliczko, II Jolanta Abramowicz, III Martyna Pietkiewicz

kat. Klasy VII-VIII: I Maja Jankowska, Mariusz Kościelski, II Patryk Kisiel, III Urszula Wielgus

- Konkurs - dyktando w  języku niemieckim ( U. Sankiewicz) : Klasy VI- I m-ce Sz. Łabno, II m-ce C. Mikołajczyk, III m-ce F. Ludwinowicz, A. Łukaszewicz; Klasy VII -I m-ce N. Zienowicz, II m-ce O. Król

III m-ce P. Kisiel

- konkurs  Na Super kolegę: Klasa Ia  Miłosz Wieliczko ,Klasa Ib  Hubert Szpyrka, Klasa II  Adam Grochala,  Klasa IIIa   Piotr Sołowiej, Klasa IV Szymon Gałecki, Klasa Va  Bartosz Garstka, Klasa Vb         Klimkowski Wojciech,, Klasa Via Patryk Pyl ,Klasa VIb  Patryk Starczewski, Klasa VIIa  Jakub Najduch, Klasa VIIb  Fabian Puzyniak, Klasa VIIIa  Radosław Starczewski, Klasa VIIIb  Piotr Nowaliński

- konkurs recytatorski dla kl.0-III „Wiersze o tematyce jesiennej”( n-le ed. wczesnoszkolnej i n-le przdszkola ) W kategorii wieku 5-6 latki: I miejsce: Filip Śluborski,II miejsce: Kaja Zienkiewicz, III miejsce: Aleksander Rataj W kategorii kl. I I miejsce: Miłosz Wieliczko, kl. Ia , Wiktoria Sacharczuk kl. I b II miejsce: Ewa Jankowska kl. I b III miejsce: Ariel Król kl. Ia

W kategorii kl.II-III I miejsce: Ewa Ruśniak kl. III a, Dominika Radtke kl. II aII miejsce: Patrycja Socha
kl. III a, Łucja Mikołajczyk kl. II aIII miejsce: Julia Tymczyna kl. III a.

 - Konkurs na najzabawniejszą dynię ( K. Jankowska, I. Guzicz): I Ewa Jankowska, II Maja Waśniewska,
 III Alicja Jarosz.

Nasi artysci- 2019

         Uczniowie naszej szkoły w II półroczu 2018/2019 brali udział w wielu konkursach artystycznych:

*              konkurs piosenki wokalnej w Elblągu „Piosenka z humorem”-wyróżnienie Klaudia Jankowska, Nikola Wiśniewska, zespół Ambrozja;

*              3 miejsce Patryk Kisiel w powiatowym konkursie plastycznym „Młodość wolna od tytoniu”;

*      Konkurs plastyczny „ Bezpiecznie na wsi”;

*      udział w powiatowym konkursie wokalnym Talent w Pasłęku;

*      udział w 53 Festiwalu Kultury Ukraińskiej w Elblągu (wspólnie z SP Nowica i Słobity)

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Osiągnięcia artystyczne uczniów ZS w roku szkolnym 2013/2014

Festiwal Wokalno - Teatralny "Jesienne spotkania" Młynary 2013:

Przegląd teatralny

kategoria klasy I-III:

I miejsce – Klasa IIa, Szkoła Podstawowa w Młynarach, opiekun: Danuta Bukowska

kategoria klasy IV-VI:

I miejsce – Grupa teatralna „Cień”, Szkoła Podstawowa w Młynarach, opiekun: Małgorzata Kosińska i Beata Kucharzewska

kategoria gimnazjum:

II miejsce – Zespół teatralny klasy IIa z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Dominika Zabiełło

III miejsce – Zespół teatralny klasy Ia z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Dominika Zabiełło

Wyróżnienie - Zespół teatralny klasy Ib z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Urszula Białobrzeska

Konkurs piosenki "Jesienna nuta"

kategoria zespoły szkoły podstawowe:

I miejsce – zespół wokalny Ambrozja ze Szkoły Podstawowej w Młynarach, opiekun: Agnieszka Socha

II miejsce – zespół klasy IIa ze Szkoły Podstawowej w Młynarach, opiekun: Danuta Bukowska

kategoria soliści szkoła podstawowa:

III miejsce – Daria Piech ze Szkoły Podstawowej w Młynarach, opiekun: Danuta Bukowska

kategoria zespoły gimnazjum:

I miejsce – zespół wokalny LAWA z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Anna Kołodziej-Rabiczko

kategoria soliści gimnazjum:

I miejsce – Kinga Szwajcar z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Anna Kołodziej-Rabiczko

II miejsce – Natalia Garbaczewska z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Anna Kołodziej-Rabiczko

III miejsce – Adrianna Lisowska z Gimnazjum w Młynarach, opiekun: Agnieszka Socha

Dzisiaj jest 22 wrzesnia 2020 Imieniny obchodzą:
Tomasz, Maurycy

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary