Koniec roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość poprzedziła msza św.w parafialnym kościele. Następnie dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie licznie zgromadzili się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary-pani Renata Bednarczyk, pan Karol Jóźwiak-przewodniczący Rady Miasta Młynary, pani Anna Kołodziej-Rabiczko - Sekretarz Miasta i Gminy Młynary, Katarzyna Rucińska-przewodnicząca Rady Rodziców SP Młynary, Ksiądz Tomasz Bielecki, Sławomir Łowczak- przedstawiciel Policji Młynary, Wojciech Karczewski- przedstawiciel Straży Pożarnej Młynary. Uroczystość rozpoczął hymn narodowy, następnie uczniowie klas VIII przekazali sztandar szkoły uczniom klas młodszych. Podczas święta wręczono liczne nagrody , stypendia a także pożegnano absolwentów naszej szkoły kl. VIII. Było wiele wzruszeń, ale również radości z nadchodzących wakacji i letnich miesięcy. Pożegnana została również, odchodząca na emeryturę główna księgowa naszej szkoły-pani Teresa Wiśniewska.

Dyrekcja szkoły składa wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i Pracownikom szkoły najserdeczniejsze podziękowania za włożony wkład pracy, za wszystkie osiągnięcia uczniów na miarę ich możliwości oraz za dokonania artystyczne i sportowe, za pozytywną atmosferę codzienności i kolejny wspólny rok.

Życzymy wszystkim, by te wakacje były ciepłe, wyjątkowe, pełne niesamowitych wrażeń, ale przede wszystkim bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dzisiaj jest 18 października 2024 Imieniny obchodzą:
Juliana, Łukasza, Bogumiła