Company Logo

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych SPS III

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych SPS III, I semestr roku szkolnego 2021/2022:

Klasa/Grupa

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

I

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

11:40-13:10

p. Irena Afranowicz

 

 

 

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

11:40-13:10

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz

 

 

II

 

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

11:40-13:10

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

11:40-13:10

p. Renata Citowicz

 

 

 

 

 

III

 

 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

11:40-13:10

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

11:40-13:10

p. Edyta Rożak

 

 

IV

 

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

12:30-14:00

p. Irena Afranowicz

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

13:30-15:00

p. Beata Dusza

 

 

V

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

14:20-15:50

p. Edyta
Wasiluk-Jarosz

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

12:30-14:00

p. Marzena Szeksztełło

 

 

 

VI

 

Zajęcia rozwijające z j.angielskiego

14:20-15:50

p. Katarzyna Jankowska

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

13:30-15:00

p. Izabela
Guzicz

 

 

VII

 

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

14:20-15:50

p. Izabela
Guzicz

Zajęcia rozwijające z
j. angielskiego

14:20-15:50

p. Katarzyna Jankowska

 

 

VIII

Zajęcia przyrodnicze rozwijające

14:20-15:50

p. Izabela
Guzicz

 

Zajęcia rozwijające z
j. angielskiego

14:20-15:50

p. Beata Dusza

 

 

 

 

Grupy łączone

(I-III)

 

Planszowisko

11:40 – 13:10

p. Renata Citowicz

 

Artystyczny Zawrót głowy

11:40 – 13:10

p. Wioletta Kisiel

 

 

Jestem praktykiem
technikiem

11:40-13:10

p. Anna Zalewska

Grupy łączone

(IV-VI)

 

Robotyka i programowanie

12:30 – 14:00

p. Jan Radziszewski

 

Artystyczny zawrót głowy

13:30 – 15:00

p. Agnieszka Socha

 

 

Planszowisko

12:30 – 14:00

p. Agnieszka Socha

 

Lubię siebie

12:30 -14:00

p. Małgorzata Kosińska

Grupy łączone

(VII-VIII)

 

Prawa natury

14:20 – 15:50

p. Wiesława Hulanicka

Artystyczny zawrót głowy

14:20 – 15:50

p. Edyta
Wasiluk - Jarosz

Planszowisko

14:20 – 15:50

p. Wiesława Hulanicka

 

Robotyka i programowanie

14:20 – 15:50

p. Jan Radziszewski

 

Grupy łączone

(IV-VIII)

Jestem praktykiem
technikiem

14:20-15:50

p. Anna Zalewska

 

 

 

 

Grupy łączone

(V-VIII)

Dziennikarscy pasjonaci

14:20 -15:50

p. Urszula Białobrzeska

 

 

 

 

Dzisiaj jest 18 maja 2022 Imieniny obchodzą:
Alicja, Feliks, Eryk

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary