Stypendia naukowe w ramach projektu SPS III

Jedną z form wsparcia uczniów w ramach realizacji projektu Szkolna Pracownia Sukcesu III są stypendia naukowe dla uczniów szczególnie uzdolnionych. W październiku 2021 zostały przyznane stypendia dla najzdolniejszych uczniów naszej szkoły na rok szkolny 2021/2021. 5 uczniów klas IV-VI przez kolejnych 10 miesięcy będzie otrzymywać po 300zł, natomiast  5 uczniów klas VII - VIII po 500zł. Otrzymane stypendia uczniowie mogą przeznaczyć na dowolne cele wspomagające ich rozwój osobisty, rozwijanie zainteresowań.

W kolejnym roku realizacji projektu SPS III, w roku szkolnym 2022/2023 będzie ponowna możliwość składania wniosków o stypendium. Zachęcamy do osiągania jak najlepszych wyników w nauce oraz do aktywności na różnych płaszczyznach życia szkoły.

Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Felicja, Teofil, Zyta