Company Logo

Warsztaty z technik efektywnego uczenia się w ramach SPS III

WARSZTATY Z TECHNIK EFEKTYWNEGO UCZENIA

Człowiek przez całe swoje życie wciąż przyswaja nową wiedzę z najróżniejszych dziedzin. Nie jest to proces łatwy, często powstaje opór przed nową wiedzą, pojawiają się problemy z przyswojeniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Warto więc na etapie nauki w szkole podstawowej poznać i rozwijać techniki świadomego i skutecznego uczenia się, pobudzania do kreatywnego myślenia, angażującego stymulację obydwu półkul mózgowych. W tym celu wszyscy uczniowie naszej szkoły wezmą udział w warsztatach z technik efektywnego uczenia się. Pierwsza tura zajęć dla wszystkich klas odbędzie się w listopadzie tego roku (4, 5, 23, 24 i 26 listopada).

O konkretnych terminach zajęć klasy będą informowane na bieżąco.

Dzisiaj jest 18 maja 2022 Imieniny obchodzą:
Alicja, Feliks, Eryk

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary