Company Logo

Dziób w dziób

Od zawsze każdym miejskim podwórkiem rządzi jakaś Banda gołębi. Waleczne, odważne, honorowe, co chwila wznoszą dumne okrzyki: "Rządzą gołębie, zawsze gołębie, tylko gołębie!" Przerywają tylko wtedy, gdy ktoś sypnie bułką... Albo gdy na rewir wkroczy ich odwieczny wróg - kot. I właśnie kot rozbił Bandę Zbigniewa: Pożarł gołębia Janusza. Nikt tego nie widział. Nie zostały ślady. Dowodów brak. Ale gołębie nie potrzebują dowodów, by się zemścić. Na szczęście w odpowiednim (a może najmniej odpowiednim?) momencie na podwórko wkracza Przemek, samotny, młody wróbel. Przemek jest dobroduszny i niewinny. Słabeusz bez własnej Zgrai. Nigdzie nie pasuje i nie ma prawa głosu, bo przecież nie jest gołębiem! A jednak jego dobre serce i wiara w ptaki pozwalają mu uchronić Bandę przed katastrofą i dociec prawdy. Przemek raz na zawsze zmieni zasady i udowodni, że warto iść przez życie razem, dziób w dziób. Bo przecież ptak to ptak, a każdy problem da się rozwiązać pokojowo... albo odkryć, że tak naprawdę problemu nie ma!

OBSADA

  1.  Gołąb Henryk- PATRYK KISIEL
  2.  Gołębica Mariola-PIOTREK KOPYTKO
  3.  Gołąb Zbigniew-ARTUR OSTROWSKI
  4.   Gołąb Stefan-MARIUSZ KOŚCIELSKI
  5.   Gołąb Janusz-KLAUDIA JANKOWSKA
  6.    Wróbel Przemek-ADRIANNA NISIEWICZ
  7.    Kot Mieczysław –KAJETAN FIDURA
  8.    Gołębie –Weronika MACIUSZONEK, Cyprian RABICZKO, Tatiana RACZYNSKA

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (phpcYNDjW.jpg)phpcYNDjW.jpg98 Kb
Pobierz plik (phpdUVbN1.jpg)phpdUVbN1.jpg113 Kb
Pobierz plik (phpGNHgvV.jpg)phpGNHgvV.jpg88 Kb
Pobierz plik (phpvdigiB.jpg)phpvdigiB.jpg83 Kb
Pobierz plik (phpwNhEDa.jpg)phpwNhEDa.jpg127 Kb
Pobierz plik (phpWxd8rX.jpg)phpWxd8rX.jpg112 Kb
Pobierz plik (phpXSxUz2.jpg)phpXSxUz2.jpg101 Kb
Dzisiaj jest 23 października 2019 Imieniny obchodzą:
Marleny, Edwarda, Seweryna

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary