Sukcesy Drabiny

W roku szkolnym 2016/17:

• VIII Przegląd wok.-teatr. ‘Jesienne spotkania’ w Młynarach- I m-ce Drabina „Inne kaczątko’
  • XIX Przegląd ‘Ruchu scenicznego dzieci i młodziezy’ w Braniewie- II m-ce Drabina „Inne kaczątko”
    • XXII Przegląd Jasełek, szopek i misteriów Bożonarodzeniowych w Elblągu-
      1 miejsce grupa teatralna ‘Drabina’ ‘Jasełka na wesoło”
    • XXII Przegląd Jasełek, szopek i misteriów Bożonarodzeniowych w Elblągu- nagroda aktorska dla Klaudii Jankowskiej (rola anioła)
    • XXII Przegląd Jasełek, szopek i misteriów Bożonarodzeniowych w Elblągu-nagroda aktorska dla Artura Ostrowskiego (rola diabła)
    • XXXII Grodzki Przeglądu Teatrów szkolnych w Elblągu- II m-ce Drabina „Inne kaczątko
    • XXXII Grodzki Przeglądu Teatrów szkolnych w Elblągu- nagroda aktorska
      dla Piotra Kopytki

W roku szkolnym 2017/18

• X Przegląd wok.-teatr. ‘Jesienne spotkania” 1 m-ce  Drabina „Dziób w dziób”
  • X Przegląd wok.-teatr. ‘Jesienne spotkania”- nagroda aktorska dla Piotra Kopyttki
  • XXIII Przegląd Jasełek, szopek i misteriów Bożonarodzeniowych w Elblągu - Drabina wyróżnienie „Do stajenki”
  • XXIII Przegląd Jasełek, szopek i misteriów Bożonarodzeniowych- nagroda aktorska dla Piotra Kopytki
  • XXXIII Grodzki Przegląd Teatrów szkolnych w Elblągu I m-ce Drabina „Dziób w dziób”

W roku szkolnym 2018/19

• XXXIII Grodzki Przegląd Jasełek- Drabina wyróżnienie „Jeden zero dla nieba”

Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Adolf, Leon, Tymon