SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS PIERWSZYCH

Zapraszam rodziców uczniów klas I na spotkanie z wychowawcami w czwartek 27 sierpnia 2020.

Spotkanie z rodzicami uczniów klasy IA (część grupy BIEDRONKI z przedszkola) odbędzie się o godzinie 16.00 w sali nr 15. Spotkanie poprowadzi wychowawczyni Pani Bogusława Chechłowska.

Spotkanie z rodzicami uczniów klasy IB (grupa SÓWKI z przedszkola) odbędzie się o godzinie 16.15 w sali nr 23. Spotkanie poprowadzi wychowawczyni Pani Renata Citowicz.

Wychowawcy przekażą Państwu szczegółowe informacje dotyczące pracy w nadchodzącym roku szkolnym.

Uprzejmie informujemy, że podręczniki i ćwiczenia dla uczniów (oprócz podręcznika do religii) zapewnia szkoła.

Przypominam Państwu o konieczności przestrzegania na terenie szkoły wymogów sanitarnych m.in. : zachowanie dystansu społecznego, zakrywanie ust i nosa, dezynfekcji rąk przy wejściu.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 552490872.

Radziszewski Jan

Dzisiaj jest 28 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus, Joanna