ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy uczniowie, szanowni rodzice!

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września o godzinie 9.00. Tym razem nie spotkamy się na sali gimnastycznej, ale w klasach z wychowawcami, którzy przekażą wszelkie informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w roku 2020/2021 oraz wręczą świadectwa i nagrody dla uczniów, którzy nie odebrali ich wcześniej.

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (zaopatrzenie w maseczki , obowiązkowej dezynfekcji rąk po wejściu do budynku szkolnego i zachowaniu dystansu społecznego).

Informacje dotyczące dowożenia uczniów podane zostaną w późniejszym terminie.

Prosimy aby uczniowie miejscowi przyszli nie wcześniej niż o godz. 8.45.

Wykaz sal, w których spotkają się oddziały klasowe będzie wywieszony przy wejściu do szkoły oraz umieszczony na stronie szkoły.

Uwaga!

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego zaleca się, by z uczniem z klasy I przyszedł wyłącznie jeden rodzic.

Zaleca się by rodzice uczniów z klas II-VIII nie wchodzili na teren szkoły.

O godzinie 10.30 planowane jest zakończenie spotkań z wychowawcami.

Wskazówki dla rodzica

Zalecenia dla ucznia

Radziszewski Jan

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy