Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020r. odbyło się zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. Niestety ze względu na panujący stan epidemii to zakończenie nie było takie jak zwykle. Nauczyciele kl. I-VII pożegnali się ze swoimi uczniami przed wakacjami w sposób wirtualny a na terenie szkoły zostali pożegnani nasi Absolwenci -klasy ósme. W spotkaniu przy zachowaniu reżimu sanitarnego i obowiązujących zasad uczestniczyli pani Burmistrz Miasta i Gminy Młynary-pani Renata Bednarczyk, pani sekretarz-Anna Kołodziej- Rabiczko, przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Lichołat, ksiądz Tomasz Bielecki, rodzice absolwentów oraz dyrekcja naszej szkoły, wychowawcy klas VIII-panie Wiesława Hulanicka i Justyna Czubak i nauczyciele. Uczniowie za naukę, działalność na terenie szkoły i gminy otrzymali liczne nagrody oraz stypendia Burmistrza i Dyrektora Szkoły.  Koleżanki i kolegów pożegnali również przedstawiciele klas VII. Powodzenia drodzy Absolwenci w nowych szkołach!

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy również odchodzącą na zasłużony odpoczynek, na emeryturę panią Annę Niestoruk. Dziękujemy za wspólne lata pracy, życzymy zdrowia i radości w nowym etapie swojego życia!

Dzisiaj jest 28 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus, Joanna