MOŻESZ POPROSIĆ O POMOC

TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI i MŁODZIEŻY czynny całą dobę 7 dni w tygodniu, także w dni ustawowo wolne od pracy.

Telefon 116 111 prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu,

Zasady ABCD funkcjonowania Telefonu 116 111:

ANONIMOWO - dzwoniąc, nie musisz podawać swojego imienia, nazwiska ani adresu zamieszkania.

BEZPŁATNIE - połączenie jest bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych.

CHĘTNIE - konsultanci 116 111 gotowi są rozmawiać o każdej ważnej sprawie. Jeśli będzie to potrzebne, mogą umówić się na kolejną rozmowę.

DYSKRETNIE - wszystko, o czym powiesz lub napiszesz, zostanie między Tobą a konsultantami 116 111.

Jeśli poprosisz o pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów lub zgodzisz się na to, żeby Ci pomóc – konsultanci 116 111 zajmą się tym.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena