Dzień Ziemi i Światowy Dzień Zdrowia

W poniedziałek, 23 kwietnia, w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Ziemi i Światowego Dnia Zdrowia pod wspólnym hasłem "Na ochronie środowiska Twoje zdrowie zyska". Część artystyczna została przygotowana przez uczniów klas młodszych i klas piątych.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynarach złożyli Pracownikom Służby Zdrowia, Pracownikom Nadleśnictwa, Pracownikom Zakładu Utylizacji Odpadów oraz Pracownikom Spółki "KOMA" najserdeczniejsze podziękowania oraz słowa uznania za pełnienie służby na rzecz innych ludzi i środowiska.

Podczas apelu zostały wręczone nagrody dla uczniów biorących udział w wielu konkursach o tematyce przyrodniczej i zdrowotnej. Nagrody zostały ufundowane przez spółkę "KOMA" przy współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Młynary Panem Markiem Misztalem.

W drugiej części uroczystości zaproszeni goście, dzieci z przedszkola, rodzice, uczniowie wraz z nauczycielami degustowali zdrową żywność przygotowaną przez uczniów i rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy za podjętą współpracę.

Dzisiaj jest 7 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Ludmiła, Gizela, Benedykt