Szkolny Konkurs Wokalny "Pieśń patriotyczna"

26 kwietnia 2018 w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wokalny "Pieśń patriotyczna" zorganizowany w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W trzech kategoriach wiekowych zaprezentowało się 19 uczniów, którzy zaśpiewali wybraną przez siebie piosenkę o tematyce patriotycznej. Jury w składzie: Agnieszka Socha, Edyta Wasiluk-Jarosz, Anna Kołodziej-Rabiczko oraz Urszula Białobrzeska i Jan Radziszewski przyznało następujące miejsca:

Kategoria 7 – 10 lat:

I miejsce – Nikola Wiśniewska, klasa IIIb

II miejsce – Klaudia Jankowska, klasa IVa

III miejsce – Alicja Jarosz, klasa IIa oraz Adrianna Nisiewicz klasa IVb

Kategoria 11 – 13 lat

I miejsce – Cyprian Rabiczko, klasa Vb

II miejsce – Roksana Byk, klasa VIb

III miejsce – Artur Ostrowski, klasa Va

Kategoria 14 – 17 lat

I miejsce – Kinga Zielińska, klasa IIIa gim

II miejsce – Sandra Smolska, klasa IIIa gim

II miejsce – Julia Orłowska, klasa IIa

GRATULUJEMY!

Laureaci I miejsc zaprezentują swoje piosenki podczas apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, który odbędzie się 27 kwietnia 2018 na 4 godzinie lekcyjnej.

Konkurs został zorganizowany przez panie Agnieszkę Sochę, Annę Kołodziej-Rabiczko i Edytę Wasiluk-Jarosz. Konkurs zrealizowano w ramach projektu: Wsparcie grup artystycznych: Lawa, Ambrozja, Drabina, który współfinansowany jest przez Gminę Młynary.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena