LAWA 2016/2017

W tym roku szkolnym, udało nam się rozpocząc próby dopiero w październiku, ale za to jak intensywnie! Mamy już za sobą kilka występów: Dzień Papieski, Jesienna Nuta, Święto Niepodległości. Podczas Festiwalu Jesienna Nuta, wywalczyliśmy PIERWSZE miejsce w kategorii zespołów gimnazjalnych, prezentując "Nadzieję" zespołu Ira, oraz energiczną "Babę" duetu Kipikasza w naszej nieco szalonej aranżacji. Solistki z naszego grona także wypadły świetnie: Julia Orłowska zajęła DRUGIE miejsce, Kinga Zielińska - TRZECIE, a Sandra Smolska zdobyła WYRÓŻNIENIE.

W tym roku szkolnym śpiewamy w niedużym, ale silnym składzie:

Agata Hulanicka, Julia Ostrowska, Julia Orłowska, Sylwia Kozicińska, Marysia Radtke, Julia Orłowska, Karolina Bułak, Sandra Smolska, Patrcja Pilimon, Weronika Mazurowska, Anita Kozłowska, Kinga Zielińska, Klaudia Tymicka, Ola Szwajcar i niezastąpiona Zuzia Maksymiuk ;)

Zdjęcia pojawią się już niebawem!

Dzisiaj jest 3 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja