Wycieczka do Warszawy

16-17 maja 2014r. uczniowie klasy IIIb uczestniczyli w wycieczce do Warszawy (serdeczne podziękowania składamy Burmistrzowi Miasta i Gminy Młynary Panu Ryszardowi Zającowi za udostępnienie autobusu). Organizacją wyprawy zajęły się:  Pani Monika Waśniewska i Pani Jadwiga Lichołat.

Stolica mimo deszczowej pogody na każdym kroku zachęcała do zwiedzania najciekawszych miejsc. Młodzi turyści zwiedzili Zamek Królewski, Muzeum Techniki, Pałac Kultury i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik.

Ciekawą atrakcją był przejazd Autobusem Panoramicznym (specjalne podziękowania składamy Panu Maciejowi Lewandowskiemu), zobaczenie tańczących kolorowych fontann oraz obejrzenie Warszawy z Tarasu Widokowego w PKiN. Na Starym Mieście dzieci mogły zjeść pyszny obiad, lody i gofry, a także kupić pamiątki. Uśmiechnięte buźki dzieci, były dowodem udanej wycieczki.

Dzisiaj jest 17 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Klara, Robert, Rudolf