Wielki finał konkursu "Gimnazjada"

20.05.2014 roku odbył się finał konkursu Gimnazjada, w który co roku gimnazjaliści wkładają wiele trudu, przescigają się w pomysłach na promowanie swojej klasy w szkole. Eliminacje trwają od października do maja, do finału wchodzą najlepsi. A jest o co walczyć.

Nagrodą za I miejsce jest wyjazd na 3-dniowy biwak do Krynicy Morskiej, której sponsorem jest Pan Grzegorz Lew i Jarosław Garbaczewski.

zdobywcy II miejsca wyjeżdżają do Parku Rozrywki w Gdyni (Adventure Park Kolibki). Sponsorem tej nagrody jest Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Pan Ryszard Zając.

Nagrodą za III miejsce jest wyjście dla całej klasy na ognisko z poczęstunkiem, której sponsorem jest Dyrektor Zespołu Szkół w Młynarach Pan Jan Radziszewski

Sponsorom z całego serca dziękują organizatorzy konkursu Sylwia Waśniewska i Edyta Rożak oraz uczniowie gimnazjum.

W galerii zdjęć można obejrzeć relację z naszych wypraw Śmiech

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena