Wycieczka klasy IIIa SP do Gdyni

Dnia 31.05.2014 roku uczniowie klasy IIIa SP uczestniczyli w wycieczce do Gdyni. Pierwszym punktem zwiedzania było Centrum Nauki EXPERYMENT. Interaktywne wystawy bawią i uczą nie tylko najmłodszych odbiorców. Miejsce to wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy. Edukatorzy potrafiący w przystępny sposób wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zależności świata nauki.

Kolejnym punktem zwiedzania było Akwarium Morskie. Podziwiać tam można było rafę koralową, zwierzęta zamieszkujące zimne głębie oceanu i Morza Bałtyckiego. Ostatnim punktem zwiedzania był spacer Skwerem Kościuszki. Dzieci mogły podziwiać wyjątkowość tego miejsca, zobaczyć z bliska okazy muzealne Okręt Wojenny Błyskawica oraz Dar Pomorza.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl