WYPRZEDAŻ GARAŻOWA - PIKNIK RODZINNY

Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Młynarach zwraca się z apelem do wszystkich mieszkańców  o wsparcie wyprzedaży garażowej, która odbędzie się dnia 14.06.2014r. (sobota) podczas organizowanego na boisku szkolnym  Pikniku Rodzinnego.

Ile rzeczy zalega na dnie Twoje szafy.. ... ile w garażu i na strychu?   Nazbierało się w domu wiele niepotrzebnych rzeczy, na półkach zalegają obejrzane już kilka razy filmy czy dawno przeczytane książki, w pokoju dziecinnym brakuje miejsca na kolejne zabawki, a tu wraz z nowym rokiem, zbliżają się nowe zakupy i nowe wydatki. Może więc warto zrobić wietrzenie szaf i regałów, spotkać się z osobami, które mają taki sam problem i pozbyć się zbędnego balastu?

Daj rzeczom  drugą szanse...... Nie wyrzucaj... PODZIEL SIĘ  a uszczęśliwisz kogoś kto jest w potrzebie...

Wszystkie przedmioty  prosimy dostarczać do Zespołu Szkół w Młynarach lub do Pani Katarzyny Wiśniewskiej – przewodniczącej Rady Rodziców.

Dochód z wyprzedaży zasili konto Rady Rodziców i zostanie przeznaczony na zakup nagród dla uczniów Zespołu Szkół w Młynarach.

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy