SP MŁYNARY W PASŁĘCKIEJ MILI POKOJU

SP MŁYNARY W PASŁĘCKIEJ MILI POKOJU SP MŁYNARY W PASŁĘCKIEJ MILI POKOJUW środę 5 czerwca, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 3 Pasłęckiej Mili Pokoju, organizowanej w ramach Swiatowego Dnia Biegania. Do Pasłęka wybraliśmy się grupą 17 uczniów. Nie brakowało sportowych emocji. Dzieci Startowały na dystansach 100, 300 i 500 M w zależności od kategorii wiekowych. Każdy dał z siebie wszystko, nie brakowało sportowych emocji. W biegu na 500 m zwyciężył nasz uczeń Jakub Gałecki! W zawodach udział wzięli: Natan Zasowski, Jakub Walczak, Kaja Zienkiewicz, Nadia Wesołek, Lena Rusiecka, Amelia Jurgielewicz, Alan Szeksztełło, Szymon Szumski, Marcel Kieżkowski, Franciszek Czyżewski, Filip Śluborski, Aleksander Gnyp, Jakub Gałecki, Julia Walczak, Nikola Zasowska, Amelia Walendykiewicz, Wiktoria Dziatłowicz. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom ambitnej postawy. Bardzo dziękujemy organizatorom UKS GIMPAS PASŁĘK za świetnie przygotowaną imprezę i za zaproszenie!

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (2.jpg)2.jpg332 Kb
Pobierz plik (Bez 3.jpg)Bez 3.jpg238 Kb
Dzisiaj jest 18 października 2024 Imieniny obchodzą:
Juliana, Łukasza, Bogumiła