Nasi laureaci olimpiady ,,Przyroda i historia Powiatu Elbląskiego"

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW NA OLIMPIADZIE PN. „PRZYRODA I HISTORIA POWIATU ELBLĄSKIEGO”

12 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych             w Pasłęku odbyła się XXIII edycja Olimpiady „Przyroda i historia powiatu elbląskiego”, którą zorganizowało Starostwo Powiatowe w Elblągu oraz Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej w Elblągu. Olimpiada odbyła się pod patronatem Warmińsko- Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Olsztynie. Uczestnicy wykonywali zadanie indywidualne (test wiedzy) oraz zadanie zespołowe- przygotowywali film „Nieznane oblicze gminy…”

A oto wyniki naszych uczniów:

- Szymon Jędryczko- zdobywca II miejsca w kategorii indywidualnej (test wiedzy)

- Zespół ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Młynarach                   w składzie: Julia Walczak, Ewa Ruśniak, Szymon Jędryczko- zdobywcy II miejsca  w kategorii zespołowej

Gratulujemy!

Dzisiaj jest 18 października 2024 Imieniny obchodzą:
Juliana, Łukasza, Bogumiła