WIECZÓR POETYCKI 2024- CARPE DIEM

„Wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry,

zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się

w samym sposobie wspinania się na górę.

Gabriel Garcia Marquez

Carpe diem- to hasło kolejnego już wieczoru poetyckiego, który odbył się 9 maja 2024r. w Szkole Podstawowej w Młynarach. Uczniowie klas IV- VIII z wielkim zaangażowaniem przedstawili widzom wizję świata różnych poetów i sposoby na pomoc współczesnym ludziom. Uświadomili wszystkim, że należy się cieszyć każdą chwilą i czerpać z życia jak najwięcej, szanując innych  ludzi i naturę, która nas otacza.

W poetycko-muzycznej uczcie wzięli udział goście, którzy w większości byli rodzinami młodych artystów i mogli zobaczyć talenty swoich bliskich. Scenariuszem, przygotowaniem aktorów i oprawą muzyczną zajęły się  Urszula Białobrzeska, Agnieszka Socha z zespołem „Ambrozja” i Edyta Wasiluk-Jarosz z zespołem „Lawa”. Scenografię przygotowała  Marta Matak, a poczęstunek dla gości - Wiesława Hulanicka i Izabela Guzicz.

Mogliśmy również podziwiać prace wykonane przez uczennicę klasy Vb Oliwię Małyszko

Przedstawienie to uświadomiło nam, że młodzi ludzie są wrażliwi na piękno sztuki: poezji
i muzyki, chcą poświęcać czas, aby ją propagować i potrafią do łez wzruszyć odbiorców.

Dzisiaj jest 27 lipca 2024 Imieniny obchodzą:
Julia, Natalia, Aureliusz