Dni wolontariatu

5 grudnia odbył się Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazju uczniowie naszej szkoły wzięli udział w krótkim apelu na temat wolontariatu, w czasie którego zapoznali się z ideą wolontariatu, jak również usłyszeli parę słów na temat pracy Szkolnego Klubu Wolontariatu. Apel poprowadzili wolontariusze Ewa Ruśniak i Szymon Gałecki. Piękny utwór na temat pomagania wykonały uczennice z zespołu LAWA. Z okazji Dnia Wolontariusza w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny MÓJ POMYSŁ NA POMAGANIE. Konkurs rozstrzygnięto w trzech kategoriach: klasy 1-3 zwycięzcą został Filip Bartosiak, klasy IV- VI -Amelka Jurgielewicz i klasy VII- VIII -Ewa Ruśniak. Wszystkie prace były staranne i prezentowały wysoki poziom. Można je podziwiać na górnym holu szkoły. Uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika