Wieczór filmowy w szkole

W piątek 08.12.2023 w godzinach od 16 do 20 nasze klasy znowu się zapełniły. Ciężko uwierzyć, że uczniowie dobrowolnie spędzają czas w szkole i to tuż przed weekendem…. A jednak. Tym razem powód był szczególny. W naszej szkole odbył się wieczór filmowy, połączony z dniem piżamy. Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia ciekawych filmów, ale także do wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów. Podczas wieczoru filmowego wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy.

Uczniowie mogli zakupić przekąski i napoje zasponsorowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, za co z całego serca DZIĘKUJEMY !

Uczniowie ubrani w piżamy solidaryzowali się chorymi dziećmi, które w szpitalnych oddziałach spędzają cały swój czas w takim stroju. Uczymy się przez to współczucia i wspieramy wszystkich, którzy są w potrzebie. Uczniowie kl. I-III w podobny sposób tego samego dnia spędzili poranek filmowy wspólnie ze swoimi wychowawcami.

Dzisiaj jest 18 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Alicja, Feliks, Eryk