NIEDZIELA NA SPORTOWO W SŁOBITACH!

W niedzielę, 1 października 2023 r., uczniowie SP im. Stefana Żeromskiego w Młynarach gościli na biegu przełajowym „Dobra rodzina” zorganizowanym w Słobitach, przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Słobitach i Nadleśnictwo Młynary. Na leśnych trasach leśnictwa Słobity rywalizowały dzieci i młodzież z klas 1-8. Spośród naszych reprezentantów na podium w swoich kategoriach stanęli: Aleksander Gnyp (1 miejsce), Nikodem Gnyp (3 miejsce), Szymon Goryszewski (3 miejsce). Pogoda tego dnia była idealna do biegania, a po aktywności fizycznej na sportowców i kibiców czekał pyszny bigos oraz kiełbaski z ogniska. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Nasza reprezentacja: Jakub Walczak (kl. I), Szymon Goryszewski (kl. III), Kaja Zienkiewicz, Amelia Jurgielewicz, Filip Śluborski ( kl. IV), Aleksander Gnyp, Nikodem Gnyp (kl. V), Daria Kozicińska, Paulina Śluborska (kl.VI). Wszystkim gratulujemy za ambitną rywalizację! Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Dzisiaj jest 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Piotr, Robert, Bogusław