Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla kl. I-III "Pani wiosna w zielonej sukience"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs "Pani wiosna w zielonej sukience" został rozstrzygnięty.
Otrzymaliśmy bardzo dużo przepięknych prac, które z wielką przyjemnością oglądaliśmy. Cieszymy się, że dzieci rozwijają twórczość plastyczną, są kreatywne i zaangażowane w akcje organizowane przez szkolę, a także inne instytucje współpracujące.

Spośród wielu prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I msc
Katarzyna Preuszof kl 1a, Luiza Żuromska kl 3a, Mieszko Kamiński kl 2b, Radosław Sobasz kl 2a

II msc
Dominik Sacharczuk kl1b, Alan Szaksztełło kl 3a, Maja Grabkowska kl1a, Maja Rynkowska kl2b

III msc
Lena Paczuska kl3b, Julia Stołycia kl 1b, Oliwier Kołosinski kl 2b, Amelia Jurgielewicz3b

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wykonali wiosenne prace.
Dzieła młodych artystów można podziwiać na gazetce szkolnej.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Edyta Rożak, Renata Citowicz.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl