Klasy I-III witają wiosnę już 20 marca-konkurs recytatorski wierszy o wiośnie

20 marca 2023r. klasy I-III rozpoczęły już przywitanie wiosny. Tego dnia odbył się konkurs recytatorski dla uczniów kl. I-III wierszy o tematyce wiosennej. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Występu uczniów oceniała komisja w składzie-pani wicedyrektor Urszula Białobrzeska, Pani Justyna Czubak i Bożena Iwaszkiewicz. Wyniki konkursu są następujące:

W kategorii kl. pierwszych:

I miejsce - Chloe Camilleri , I a

II miejsce-Dominik Sacharczuk, I b

III miejsce- Oskar Citowicz, I a

wyróżnienie- Mateusz Romanek, I a

W kategorii kl. II-III:

I miejsce -Zuzanna Cała, II b

II miejsce-Szymon Palczewski, III b

III miejsce Aurelia Płaza, II b

wyróżnienie- Natalia Romanek, II b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Uczestnicy w dniu występu dostali mały upominek w postaci kolorowego ołówka i długopisu, natomiast nagrody za zdobyte miejsca zostaną wręczone podczas najbliższych apeli. Konkurs przygotowały panie Wioletta Kisiel i Renata Citowicz. Konkurs umiliły występy uczniów z piosenkami, były to klasa II b pani Edyty Rożak i 3 b pani Renaty Citowicz.  Po konkursie wszyscy uczniowie kl. I - III otrzymali maxi puzzle z których powstały piękne plakaty związane z wiosną zdobiące korytarze naszej szkoły.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl