Andrzejki w kl. I-III i starszych

W dniach 25-30 listopada 2022r. w kl. I-III odbywały się spotkania andrzejkowe. Najczęściej były to spotkania w klasach równoległych. Uczniowie spotkali się przy wspólnym stole przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Jak na ten dzień przystało były wróżby i zabawy integracyjne. Uczniowie miło i radośnie spędzili wspólny czas. Podczas Andrzejek klasami opiekowały się wychowawczynie-panie Wioletta Kisiel, Anna Zalewska, Edyta Rożak, Irena Afranowicz, Bogusława Chechłowska oraz Renata Citowicz a także wspierały panie Bożena Iwaszkiewicz oraz Małgorzata Kosińska. W klasach starszych również na godzinach wychowawczych uczniowie wróżyli sobie przyszłość tą bliższą i tą bardziej odległą. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej!

Dzisiaj jest 5 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Irena, Waldemar, Iryda