Światowy Dzień Bicia Rekordów

ŚWIATOWY DZIEŃ BICIA REKORDÓW

Rekord to zazwyczaj najlepszy wynik osiągnięty w jakiejś dziedzinie. Rekordy z różnych dziedzin, nawet z tych najbardziej nietypowych znajdziecie w "Księdze rekordów Guinnessa", która jest wydawana każdego roku. Zawiera ona możliwie wszystkie istniejące i nowe rekordy w dziedzinie sportu, gier, przyrody, sztuki i kultury, niezwykłych umiejętności, podróży, nauki i nowoczesnych technologii, jak również z innych, bardziej niespotykanych dziedzin.

Z okazji Światowego Dnia Rekordów uczniowie naszej szkoły pokusili się o ustanowienie szkolnych rekordów w niecodziennych dziedzinach. Przypomnijmy konkurencje:

• przedstawiciele klas I – III – kręcenie hula-hop, odbijanie balonika, ustawianie wieży z kubeczków, skok na skakance, najdłuższe włosy i najdłuższy krok
  • przedstawiciele klas IV – VIII – pompki, czytanie na czas, układanie wieży z kubeczków, skok na skakance, najdłuższe włosy i najdłuższy krok.

Emocji było co niemiara, bo choć "bicie rekordów" miało formę zabawy, wszyscy uczestnicy konkurencji z wielkim zaangażowaniem i bojowym duchem przystąpili do rywalizacji. W końcu wyłoniliśmy zwycięzców! Oto nasi szkolni rekordziści:

I-III:

Czytanie na czas: Maja Waśniewska

Najdłuższe włosy : Lena Buchwak

Najdłuższy krok: Przemek Maciuszonek

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl