ZDALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy  rodziców na zebrania z wychowawcami klas, które  odbędą się zdalnie na platformie Microsoft Teams 19.11.2020r.

Klasy I-III- 16: 30

Klasy IV-VIII- 17:00

Zasady prowadzenia zebrań z rodzicami z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams

1.W dniu 19.11.2020 r. odbędą się zebrania online wychowawców klas z rodzicami uczniów. 16:30- klasy I-III; 17:00 klasy IV-VIII

2.Wychowawcy klas spotkają się z rodzicami online na platformie Microsoft Teams.

3.Rodzice   będą   mogli   uczestniczyć   w   zebraniu   wyłącznie   za   pośrednictwem   kont uczniów.

4.Po  spotkaniu   z  wychowawcą,   w   godz.  17.30–18.00  rodzice   będą  mieli   możliwość

rozmowy   online   z   wykorzystaniem   platformy   Microsoft   Teams   z   nauczycielami poszczególnych przedmiotów i pedagogami.

4.1.Aby skorzystać z takiej formy konsultacji, należy w oknie wyszukiwania na górze   strony   platformy   Microsoft   Teams   wpisać   nazwisko   nauczyciela.   Po znalezieniu osoby należy nacisnąć ikonę rozmowy video.

4.2.Jeżeli   nauczyciel   w   tym   czasie   będzie   zajęty   rozmową   z   innym   rodzicem, proszę pozostawić informację na czacie z prośbą o kontakt.

5.Ze   względów   bezpieczeństwa   przekazywanych   informacji   podczas   połączenia zarówno rodzic, jak i nauczyciel mają włączoną kamerę.

6.Zabrania nie można nagrywać, fotografować i udostępniać osobom trzecim.

7.Przed   zebraniem   rodzic/opiekun   wyłącza   wszelkie   urządzenia   mogące   zakłócać przebieg spotkania (telefon, telewizor itp.).

8.W   przypadku   dołączenia   do   zebrania   osoby   spoza   rodziców/opiekunów   ucznia, nauczyciel natychmiast przerywa spotkanie.

Dzisiaj jest 18 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Apoloniusz, Bogusława, Bogusław