Company Logo

NAUCZANIE ZDALNE - LOGOPEDA

Drodzy Państwo,

serdecznie zachęcam do korzystania z opieki szkolnego logopedy w nauczaniu zdalnym. Jeśli potrzebują Państwo porady lub instrukcji do ćwiczeń, zapraszam do kontaktu telefonicznego, przez messengera lub dziennik elektroniczny. Można się ze mną umówić na spotkanie w szkole, gdzie osobiście pokażę, jak należy ćwiczyć w domu, by osiągnąć pożądane efekty.

W miarę możliwości i w zależności od potrzeb będę łączyła się z dziećmi na platformie teams lub poprzez messengera. Wychowawca przekaże na swoich grupach, kiedy to będzie, gdyż uzależnione jest to od tempa przebiegu zajęć. Ja będę się dostosowywać do ich zajęć. Dzieci, które maja zeszyty do terapii, w dalszym ciągu korzystają z materiału tam wklejonego. W ostatnim tygodniu zajęć dostały także skserowane zestawy (zapakowane w koszulki), na których będziemy bazować podczas spotkań lub będą wypełniać karty pracy w domu.

W zakładce "logopeda" raz w tygodniu będę zamieszczała artykuły, linki i porady logopedyczne.

To trudny czas dla wszystkich, ale dobro Państwa dzieci jest dla mnie priorytetem, zatem uprzejmie proszę o współpracę i stały kontakt. Pozostaje do Państwa dyspozycji.

Logopeda szkolny

Monika Waśniewska

Dzisiaj jest 2 grudnia 2020 Imieniny obchodzą:
Balbina, Paulina, Bibiana

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary