INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY DLA RODZICÓW DZIECI KLAS I - III

Informuję, że od 25 maja uczniowie klas I ‐ III mają możliwość udziału w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki na terenie szkoły.

Przebywanie uczniów na zajęciach w budynku szkoły możliwe jest wyłącznie z zastosowaniem reżimu sanitarnego, ustalonego przez Głównego Inspektora Sanitarnego z uwzględnieniem wytycznych przeciwepidemicznych, ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Na podstawie tych wytycznych zostały sformułowane szkolne procedury bezpieczeństwa wprowadzone zarządzeniem dyrektora szkoły. Proszę o zapoznanie się z tymi procedurami. W procedurach zamieszczony jest wniosek i oświadczenia rodziców, którzy zdecydowaliby się na udział swoich dzieci na zajęciach na terenie szkoły.

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy