WYŚPIEWANY SUKCES DARII PIECH

W piątek 25 października w Zespole Szkół w Pasłęku wokaliści z klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych oraz młodzi artyści ze szkół ponadpodstawowych zmierzyli się w XVII Powiatowym Konkursie Piosenki Obcej. Naszą szkołę reprezentowała Daria Piech, która przepięknym wykonaniem utworu Lewisa Capaldiego "Someone You Loved" zachwyciła zarówno jurorów, jak i publiczność. Daria zdobyła II miejsce w kategorii soliści szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy Darii i jej Rodzicom sukcesu!

W kategorii szkół ponadpodstawowych na najwyższym podium stanęły dwie artystki. Jedną z nich jest absolwentka Publiczneog Gimnazjum w Młynarach, obecnie uczennica Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu, Adriana Lisowska, która podzieliła swój sukces z Oktawią Bernaś z Ornety, mającą za sobą udział w The Voice of Poland. Poziom konkursu był niezwykle wysoki, tym bardziej gratulujemy obu młynarskim wokalistkom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Pełną foto / video relację z konkursu znajdziecie na profilu fejsbukowym Zespołu Szkół w Pasłęku.

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław