Ślubowanie klas pierwszych. Wyjazd do ,,Bajlandii"

19 października uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Młynarach. Dzieciom towarzyszyli rodzice, dziadkowie, wychowawczynie – pani Wioletta Kisiel i Anna Zalewska oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary – pani Renata Bednarczyk, sekretarz – pani Anna Kołodziej-Rabiczko, Przewodniczący Rady Miasta – pan Karol Jóźwiak, dyrektor SP – pan Jan Radziszewski, wicedyrektor – pani Urszula Białobrzeska, przewodnicząca RR – pani Magdalena Lichołat oraz wychowawczynie z byłych klas ,,O” – pani Małgorzata Byk,  Karolina Wasiluk, Magdalena Kwarta.

W poniedziałek 21 października klasy pierwsze pojechały na wycieczkę integracyjną do Elbląga do ,,Bajlandii”. 2 godziny zabawy to dużo radości, pokaz filmu 7d oraz przejażdżka mini-kolejką.

Wszystko w fotorelacji.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl