SPRAWOZDANIE Z WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 20019/2020

Jak co roku we wrześniu odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

Dnia 2 października odbyły się wybory. Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów, oraz na Rzecznika Praw Ucznia i Opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Po szóstej godzinie lekcyjnej nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów. Spośród 141  oddanych głosów największą ilość uzyskali:

1. Patrycja Łukasik  77  głosów- Przewodnicząca SU
  2. Sebastian Misztal 37 – zastępca Przewodniczącego SU

W wyniku głosowania wyłonił się opiekun SU oraz Rzecznik Praw Ucznia:

1. Wiesława Hulanicka – 23 głosy – Rzecznik Praw Ucznia
  2. Izabela Guzicz – 37 głosów – Opiekun SU  Nad prawidłowym przebiegiem głosowania  nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Samorządu Szkolnego.

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl