OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - I PÓŁROCZE 2019/2020

1 m-ce Dominika Radtke

2 m-ce Weronika Brewczak , Łukasz Grynhagel, Jakub Najduch

3 m-ce  Karina Rusiecka

W punktacji generalnej uczniowie z Młynar zajmują: Igrzyska Dzieci – I miejsce, Igrzyska Młodzieży –
II miejsce.

Osiągnięcia drużynowe:

- Piłka ręczna - Igrzyska Dzieci – II miejsce ( Durka J.)

- Mini piłka siatkowa – 4 – IV miejsce –Igrzyska Dzieci – ( Durka J.)

- Mini piłka siatkowa – 3– I miejsce –Igrzyska Dzieci – ( Durka J.)

- Tenis stołowy – Igrzyska Dzieci –powiat – IV miejsce ( Durka J.)

- Mini koszykówka – Igrzyska Dzieci – powiat – III miejsce ( Durka J.)

- Mini piłka siatkowa 3 – Igrzyska Dzieci – III miejsce – rejon ( Durka J. )

- Mini Piłka Siatkowa – Igrzyska Dzieci  3– (powiat) – dziewczęta I miejsce ( Browalski K. )

- Mini Piłka Siatkowa – Igrzyska Dzieci  4– (powiat) – dziewczęta II miejsce ( Browalski K. )

- Mini Piłka Koszykowa dziewcząt – (powiat) -  I miejsce ( Browalski K.)

- Tenis stołowy powiat- I miejsce( Browalski K.)

- Tenis stołowy - V m-ce Igrzyska Młodzieży  ( Durka J. )

-Mini piłka siatkowa „3” dziewcząt- Rejon (1/4 województwa)- III miejsce( Browalski K.)

- P. siatkowa- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (powiat) – dziewczęta I miejsce;( Dusza B.)

P. siatkowa- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (powiat) – chłopcy  II miejsce;( Durka J..)

- P. koszykowa- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (powiat)– dziewczęta III miejsce; ( Dusza B.)

P. koszykowa- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (powiat)– chłopcy I miejsce; ( Durka J.)

- Sztafetowe biegi przełajowe- finał powiatowy – III miejsce dziewcząt ( Browalski K.)

- Sztafetowe biegi przełajowe- finał powiatowy Igrzyska Młodzieży  – II miejsce chłopców- rocznik 2005 i2006 ( Durka J. )

- Sztafetowe biegi przełajowe- finał powiatowy – I miejsce chłopców- rocznik 2007 i młodsi ( Durka J. )

- Jesienne biegi przełajowe- finał powiatu- Igrzyska Młodzieży – II miejsce dziewcząt ( Browalski K. Dusza B.)

Jesienne biegi przełajowe- finał powiatu- Igrzyska Młodzieży – I miejsce ( Durka J.)

- Jesienne biegi przełajowe- finał powiatu- Igrzyska Dzieci – V miejsce dziewcząt( Browalski K. Dusza B.)

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław