Company Logo

oSIAGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W i PÓŁROCZU 2019/2020

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W WIELU RÓŻNYCH KONKURSACH

- Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe; uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: matematyka- Szymon Skrzypek( opiekun M. Szeksztełło); fizyka- Karolina Ruśniak ( opiekun W. Hulanicka).

-  IV Wojewódzki Konkurs Wokalny: „ Zimowe melodie” w Tolkmicku: kategoria zespoły 10-13 lat, I miejsce - Zespół Ambrozja przygotowanie p. A. Socha, kategoria soliści 10-13 lat, II miejsce – zespół „Lawa”

- Powiatowy konkurs piosenki obcej: II miejsce – Daria Piech przygotowana przez E. Wasiluk-Jarosz

- Międzyszkolny konkurs głośnego czytania „Taka nasza Polska cała...”(U. Białobrzeska, J. Czubak,
B. Kucharzewska): W kat. I-IV: 1.Szymon Gałecki ,, 2.Miłosz  Wieliczko, 3.Maja Waśniewska , Wyróżnienia: Ewa Ruśniak, Tatiana Tymczyna

W kat. klas V-VIII :1.Karolina Ruśniak , 2.Maja Jankowska, 3.Zuzanna Mościcki

- Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS ( I. Guzicz)- Karolina Ruśniak – I miejsce, Wiktor Rusiecki - wyróżnienie

-Powiatowy konkurs plastyczny: „Ciche zatruwanie to czadu działanie”- etap gminny: I Weronika Maciuszonek, II Karolina Ruśniak, III Patryk Kisiel; etap powiatowy: I Patryk Kisiel, II Weronika Maciuszonek

- Konkurs plastyczny ”Odpoczywaj na wsi” – uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: Gabriela Zabiełło, Wiktoria Świdwa, Ewa Ruśniak, Iga Orłowska, Patrycja Szczepaniak, Karolina Ruśniak.

- Festiwal wokalny „ Jesienne spotkania” - Klaudia Jankowska I miejsce, Zespół Ambrozja I miejsce, Klaudia Aleksandrowicz I miejsce, Daria Piech I miejsce, Aleksandra Staręga II miejsce, Zespół Lawa II miejsce.

 - Konkurs - dyktando w języku angielskim( E. Wasiluk-Jarosz, K. Jankowska, M. Matak, B. Dusza):

kat. Klasy I-IV : I- Maciej Sawraza, II Szymon Gałecki, III Maja Waśniewska, Alicja Jarosz

kat. Klasy V-VI: I Gabriel Wieliczko, II Jolanta Abramowicz, III Martyna Pietkiewicz

kat. Klasy VII-VIII: I Maja Jankowska, Mariusz Kościelski, II Patryk Kisiel, III Urszula Wielgus

- Konkurs - dyktando w  języku niemieckim ( U. Sankiewicz) : Klasy VI- I m-ce Sz. Łabno, II m-ce C. Mikołajczyk, III m-ce F. Ludwinowicz, A. Łukaszewicz; Klasy VII -I m-ce N. Zienowicz, II m-ce O. Król

III m-ce P. Kisiel

- konkurs  Na Super kolegę: Klasa Ia  Miłosz Wieliczko ,Klasa Ib  Hubert Szpyrka, Klasa II  Adam Grochala,  Klasa IIIa   Piotr Sołowiej, Klasa IV Szymon Gałecki, Klasa Va  Bartosz Garstka, Klasa Vb         Klimkowski Wojciech,, Klasa Via Patryk Pyl ,Klasa VIb  Patryk Starczewski, Klasa VIIa  Jakub Najduch, Klasa VIIb  Fabian Puzyniak, Klasa VIIIa  Radosław Starczewski, Klasa VIIIb  Piotr Nowaliński

- konkurs recytatorski dla kl.0-III „Wiersze o tematyce jesiennej”( n-le ed. wczesnoszkolnej i n-le przdszkola ) W kategorii wieku 5-6 latki: I miejsce: Filip Śluborski,II miejsce: Kaja Zienkiewicz, III miejsce: Aleksander Rataj W kategorii kl. I I miejsce: Miłosz Wieliczko, kl. Ia , Wiktoria Sacharczuk kl. I b II miejsce: Ewa Jankowska kl. I b III miejsce: Ariel Król kl. Ia

W kategorii kl.II-III I miejsce: Ewa Ruśniak kl. III a, Dominika Radtke kl. II aII miejsce: Patrycja Socha
kl. III a, Łucja Mikołajczyk kl. II aIII miejsce: Julia Tymczyna kl. III a.

 - Konkurs na najzabawniejszą dynię ( K. Jankowska, I. Guzicz): I Ewa Jankowska, II Maja Waśniewska,
 III Alicja Jarosz.

Dzisiaj jest 7 grudnia 2021 Imieniny obchodzą:
Agata, Ambroży, Marcin

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary