Company Logo

Laureaci konkursów Szkoła Podstawowa

Finaliści konkursów przedmiotowych: 

HISTORIA

Ewa Kubaszek - rok 2009                                                                                             Bazyli Stołycia - rok 2011                                                                                           (nauczyciel prowadzący - mgr Jadwiga Korwel )                                                                                                                                                                     

JĘZYK POLSKI

Marzena Sulich - rok 2009                                                                               (nauczyciel przygotowujący - mgr Justyna Czubak )

 

MATEMATYKA

Michał Rogowski - rok 2011                                                                          (nauczyciel przygotowujący - mgr Krystyna Kijowska )

Dzisiaj jest 7 czerwca 2020 Imieniny obchodzą:
Jarosław, Robert, Wiesław

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary