Company Logo

Rok szkolny 2018/2019

           W roku szkolnym 2018/2019 Ambrozję tworzyły:  Wiktoria Faryniarz, Klaudia Jankowska, Nikola Wiśniewska, Natalia Lichołat, Natasza Kalisz, Zuzia Czerwonka, Zuzia Bogdanowicz, Karina Rusiecka, Wiktoria Tokarewicz , Klaudia Klimontowicz, Jola Abramowicz, Patrycja Szczepaniak.               

         Dziewczynki w sposób muzyczny uczestniczyły w wydarzeniach szkolnych:  Dzień Edukacji Narodowej, koncert w kinie z okazji 100 Rocznicy Odzyskania  Niepodległości,  Jasełka , koncert w kinie  „ Hej kolęda” oraz  Piknik rodzinny.   

            Ambrozja uczestniczyła w wojewódzkim konkursie „ Zimowe melodie” w Tolkmicku: zespól zajął I miejsce , a indywidualnie  I miejsce zdobyła Nikola Wiśniewska.  Zespół także wziął udział w rywalizacji w elbląskim konkursie „ Piosenka z humorem ” otrzymując cenne wyróżnienie. Indywidualnie wyróżnienia otrzymały: Nikola Wiśniewska i Klaudia Jankowska.

            Zespół Ambrozja tworzą osoby chętne z klas IV-VI. Dlatego na święcie Patrona Szkoły pożegnaliśmy się z Wiktorią Faryniarz dziękując za trzy lata wspólnej muzycznej przygody.

 

         Serdecznie dziękuję wszystkim dziewczętom za wspaniały muzyczny rok szkolny. Zapraszam we wrześniu!!!

                                                                         Agnieszka Socha – opiekun zespołu

Dzisiaj jest 30 października 2020 Imieniny obchodzą:
Zenobii, Edmunda, Przemysława

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary