GMINNY TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH - FINAŁ

11 kwietnia odbył się finał turnieju w warcaby dla klas IV- VI, a 24 marca finał dla klas klas I - III SP. W rozgrywkach wzięło udział 182 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Młynarach i Szkoły Podstawowej w Błudowie. Nagrody oraz plansze do gry zakupione zostały ze środków UMiG Młynary. Oto wyniki:

Finaliści w klasach I - III

klasa I : Ryszard Kaniewski, Nikodem Kamecki, Łukasz Waśkowski, Michalina Tylzanowska, Weronika Kopycińska, Kacper Murawski, Paweł Zacharz, Grzegorz Olejko.

klasa II: Prusik Piotr, Kędzierski Karol, Wieliczko Gabriel, Kujawski Wojtek, Watroba Kacper, Czerwonka Zuzia, Bogdan Mateusz.

klasa III : Lipińska Aleksandra, Garbaczewska Julia, Szajewski Dawid, Albartowicz Kacper, Rynkowski Błażej, Ludwinowicz Filip, Starczewski Patryk, Hulanicki Wojtek.

Zwycięzcy :

klasa I : 1. Ryszard Kaniewski

2. Nikodem Kamecki.

klasa II : 1. Kędzierski Karol

2. Prusik Piotr

3. Wieliczko Gabriel

klasa III : 1. Hulanicki Wojtek

2. Lipińska Aleksandra

3. Starczewski Patryk

Finaliści w klasach IV -  VI

klasa IV : Sobieralski Emil, Szwajcar Szymon, Sołowiej Zuzanna, Najduch Jakub, Firlej Przemek, Lichołat Krzysztof

klasa V : Szeksztełło Filip, Bieniusiewicz Olaf, Borzyńska Emilia, Nowaliński Piotr, Rusiecki Wiktor, Sowiński Jakub.

klasa VI : Mościcka Marta, Ponihtera Hubert, Reluga Rafał, Wyrozębska Oliwia, Waśniewski Wojtek, Wiśniewski Mateusz, Sadłek Karol.

Zwycięzcy :

klasa IV : 1. Sobieralski Emil

2. Najduch Jakub

3. Lichołat Krzysztof

klasa V : 1. Sowiński Jakub

2. Rusiecki Wiktor

3. Nowaliński Piotr

klasa VI : 1. Waśniewski Wojtek

2. Sadłek Karol

3. Wiśniewski Mateusz

GRATULACJE !

Dzisiaj jest 30 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: