Szkolna Pracownia Edukacji Cyfrowej w Młynarach

W środę, 29 grudnia 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie Dyrektor Zespołu Szkół w Młynarach Pan Jan Radziszewski wraz ze Skarbnikiem Miasta i Gminy Młynary Panią Lillą Kiljańską podpisali umowę na dofinansowane projektu pn: „SPEC – Szkolna Pracownia Edukacji Cyfrowej w Młynarach”.

W ramach realizacji projektu w Zespole Szkół w Młynarach powstanie Szkolna Pracownia Edukacji Cyfrowej, odbędą się szkolenia dla nauczycieli, warsztaty dla uczniów i rodziców oraz zajęcia dla uczniów z programowania.

Na realizację projektu Gmina Młynary uzyskała dofinansowanie w wysokości 225 456,15zł ze środków europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2010, Oś Priorytetowa 2: Kadry dla gospodarki, Działanie 2.2: Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów,

Projekt, który został napisany przez zespół w składzie: Anna Kołodziej-Rabiczko, Jan Radziszewski, Dominika Zabiełło i Edyta Wasiluk-Jarosz, będzie realizowany w Zespole Szkół w Młynarach w okresie wrzesień 2017 – czerwiec 2019.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl

Odwiedza nas 24 gości oraz 1 użytkownik.