Koncert Kolęd i Pastorałek

W sobotę, 17 grudnia 2016r., sali kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda" zorganizowany przez Zespół Szkół w Młynarach, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary i Ośrodek Kultury w Młynarach.

Na scenie zaprezentowały się: artyści z Zespołu Szkół w Młynarach - klasa Ia przygotowana przez panią Wiolettę Kisiel, uczniowie klasy IIb przygotowani przez panią Danutę Bukowską, uczniowie klasy IIIa przygotowani przez panią Edytę Rożak, zespół Ambrozja przygotowany przez panią Agnieszkę Sochę, grupy wokalne Ośrodka Kultury w Młynarach pod kierownictwem pana Bartosza Krzywdy oraz zespoły Lawa (grupa gimnazjalna i grupa starsza) przygotowane przez panie Edytę Wasiluk- Jarosz i Annę Kołodziej Rabiczko. Widzowie usłyszeli najpiękniejsze polskie kolędy, wzruszające pastorałki oraz piosenki o tematyce świątecznej i zimowej w niepowtarzalnych aranżacjach Bartosza Krzywdy z towarzyszeniem wspaniałego zespołu muzyków w składzie: Maciej Socha – gitara, Andrzej Smolski – gitara basowa, Kewin Wiśniewski – gitara elektryczna, Radosław Kiwilsza – perkusja, Jan Radtke, Piotr Kopytko, Jakub Bereda i Bartosz Krzywda – instrumenty klawiszowe.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu: ARTYSTOM - zespołom, solistom, muzykom, prowadzącym p. Beacie Kucharzewskiej i p. Krzysztofowi Browalskiemu, opiekunom i instruktorom grup, pani Dominice Zabiełło, Katarzynie Jankowskiej i Barbarze Wilińskiej - autorkom dekoracji, panom Pisarkiewiczom - nagłośnienie, panom Wiesławowi Piekarskiemu i Andrzejowi Daszkiewiczowi - obsługa techniczna, Kubie Kościelskiemu - autorowi zdjęć oraz Dyrektor Ośrodka Kultury w Młynarach pani Elżbiecie Lisowskiej i Dyrektorowi Zespołu Szkół w Młynarach panu Janowi Radziszewskiemu – za wszelką okazaną pomoc i wsparcie.

Koncert odbył się w ramach projektu "Koncertu artystyczne w gminie Młynary" realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary i współfinansowanego ze środków Gminy Młynary.

Dzisiaj jest 28 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus, Joanna