Warsztaty z robotyki dla dzieci

Od października 2017 dwie grupy uczniów klas I-III i IV-V Zespołu w Młynarach uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych z robotyki.

Zajęcia te to doskonałe połączenie nauki i zabawy. Podczas warsztatów dzieci wprowadzane są w nowoczesny świat techniki. Poznają, różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny robot. Za pomocą łatwego obrazkowego języka programowania roboty ożywają. Na własne oczy dziecko może przekonać się jak działa robot, który samodzielnie zbudował i zaprogramował.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Warsztaty z robotyki dla dzieci” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary współfinansowanego przez Gminę Młynary.

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław